Prawnicy - Radcy prawni - Kancelarie adwokackie

Sprawdź naszą bazę prawników, radców prawnych i kancelarii adwokackich.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Marek Tylewski

  Prawo cywilne. Prawo rodzinne i opiekuńcze. Prawo odszkodowań. Prawo pracy. Prawo administracyjne. Prawo karne i wykroczeń.
  B. Chrobrego 12/4 Leszno
 • Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Pawlak, Masianis-Pawlak s.c.

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Pawlak, Masianis-Pawlak s.c. oferuje pomoc prawną, w tym reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych, w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego i gospodarczego. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych.
  Sikorskiego 32 Trzcianka
 • Notariusz Tomasz Szymczak Poznań Centrum

  Kancelaria Notarialna Notariusza Tomasza Szymczaka znajduje się w centrum Poznania, przy ulicy T.Kościuszki 101d/2. Notariusz Tomasz Szymczak sporządza akty notarialne, umowy sprzedaży, działu spadku, podziału majątku, umowy spółki, testamenty, poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia podpisu, darowizny,dożywocia oraz wszelkie inne umowy na żądanie klienta. Notariusz jest gwarantem bezpieczeństwa obrotu prawnego i nałożony na niego został obowiązek bezstronności. Umowy sporządzone przez notariusza zawsze są więc zgodne z prawem i zapewnione jest w nich zabezpieczenie interesu…
  Tadeusza Kościuszki 101d/2 Poznań
 • KANCELARIA ADWOKACKA Mateusz Horyza

  Kancelaria adwokata Mateusza Horyza świadczy kompleksowe usługi prawne dla firm i osób prywatnych. Pomoc prawna obejmuje sprawy majątkowe, windykację, umowy, prawo rodzinne, gospodarcze, karne i administracyjne. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy. Zapraszamy również do filii Kancelarii Adwokackiej Adwokata Mateusza Horyza w Ostrzeszowie: ul. Kaliska 8, 63-500 Ostrzeszów, tel. 736 300 555, kancelaria@adwokat-horyza.pl.
  Koźmińska 34/2 Krotoszyn
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Szymon Stypuła

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Szymon Stypuła
  Zamkowa 11 Ostrzeszów
 • Komornik Sądowy w Gnieźnie Górny Przemysław

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w GnieźniePrzemysław GórnyKancelaria Komornicza w Gnieźnie62-200 Gniezno ul. Pocztowa 9, I piętrotel./faks (61) 4292555tel. kom. 513 584 443Konto bankowe PKO BP SA 46 1020 4027 0000 1802 1165 9192Kod BIC (Swift): BPKOPLPWTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby gozobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługiJavaScript.Kancelaria Komornicza czynna:poniedziałek - piątek w godz. 7.30 - 15.30Komornik przyjmuje interesantów w poniedziałek w godz. 9.00 - 13.00Komornik Sądowy…
  ul. Pocztowa 9 Gniezno
 • Kancelaria Adwokacka Tomasz Knapik

  Kancelaria Adwokacka w Krotoszynie zajmuje się głównie windykacją długów oraz dochodzeniem odszkodowań, w tym odszkodowań z wypadków komunikacyjnych OC.
  Rynek 20A/1 Krotoszyn
 • Kancelaria Adwokacka Artur Dembny

  Kancelaria Adwokacka Artur Dembny. Rynek 37, 63-600 Kępno. Świadczymy pomoc z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego i kompleksowej obsługi spółek handlowych oraz przedsiębiorców na terenie powiatów ostrzeszowskiego i kępińskiego.
  Rynek 37 Kępno