Prawo autorskie - Szczecin

 • Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pomianowski

  Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pomianowski jest firmą prawniczą, ukierunkowaną głównie na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych. Celem Kancelarii jest wspieranie jej Klientów poprzez poszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań prawnych.
  al. Piastów 74/11, Szczecin Szczecin
 • Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych funkcjonuje w Szczecinieprzy al. Niepodległości 17 od 1999 r. W związku z wieloletniątradycją Kancelaria posiada ugruntowaną pozycję na rynku usługprawniczych oraz wszechstronne doświadczenie w świadczeniu pomocyprawnej. Prawnicy współpracujący w kancelarii gwarantują skutecznąoraz kompleksową obsługę prawną klientów krajowych orazzagranicznych, zarówno indywidualnych jak i podmiotówgospodarczych. Pomoc prawna i porady prawne są świadczoneprzede wszystkim w zakresie doradztwa prawnego oraz reprezentowaniaprzed sądami, w prokuraturze oraz przed organami administracyjnymi.Kancelaria od…
  Niepodległości 17 Szczecin
 • Adwokat Agnieszka Dziśko Puchała Adwokat

  Misją Kancelarii jest dostarczenie jej Partnerom skutecznych rozwiązań, które pomogą im osiągnąć wyznaczone cele biznesowe, pozwolą wzmocnić pozycje na rynku oraz odnieść kolejne sukcesy. Spełniamy oczekiwania Klientów zapewniając im profesjonalną i nowoczesną obsługę prawną dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Oferujemy optymalne i często nowatorskie rozwiązania ich problemów prawnych. Rozumiejąc potrzeby naszych Partnerów Biznesowych świadczymy usługi na najwyższym poziomie starając się zapewnić im maksimum bezpieczeństwa prawnego.
  ul. Monte Cassino 19c/2 Szczecin Szczecin
Sprawdź jakie kody pocztowe są w Szczecin