Nowy sącz

 • Kancelaria Notarialna Notariusz Michał Buchman

  Kancelaria Notarialna Buchman, notariusz Nowy Sącz Adres: Kancelaria Notarialna - Michał Buchmanul. Pijarska 8, 33-300 Nowy Sącz Telefon Fax: +48 18 449 04 60 E-mail: Kancelaria jest czynnaod poniedziałku do piątkuw godzinach 9:00 - 17:00 Kancelaria Notarialna - Michał Buchman Notariusz wykonuje funkcje publiczne i jest wyposażony przez Państwo w moc nadawania charakteru urzędowego oświadczeniom osób, które się do niegso o to zwracają oraz w moc nadawania takiego charakteru innym…
  Pijarska 8 Nowy Sącz
 • Kancelaria Prawnicza Centrus

     Kancelaria świadczy pomoc prawną głównie w obszarze właściwości sądów okręgowych z siedzibami w miastach: Nowy Sącz, Kraków i Tarnów, nie wyłączając innych pobliskich sądów.      Ponadto dzięki współpracy nawiązanej z wieloma adwokatami i radcami prawnymi, klienci Kancelarii mogą liczyć na fachową pomoc w innych miastach w Polsce.      Jednym z naszych podstawowych celów jest zapewnienie klientom Kancelarii profesjonalnej opieki, dlatego mamy nadzieję, że współpraca z nami przyniesie Państwu i nam dużo satysfakcji.
  Rynek 29 Nowy Sącz Nowy Sącz
 • Kancelaria Prawnicza Radca Prawny Mgr Elżbieta Reichert-Kądziołka

  STAŁA OBSŁUGA PRAWNA - obejmuje kompleksową pomoc prawną we wszystkich dziedzinach prawa, wiążących się z działalnością Klienta. W ramach tej formy współpracy Kancelaria oferuje: pozostawanie w stałej gotowości świadczenia usług pomocy prawnej bieżący kontakt za pośrednictwem środków komunikacji elektroniczne dyżury w siedzibie Klienta systematyczne informowanie o istotnych zmianach stanu prawnego elastyczność form wynagradzania
  Dunajewskiego 7,IIp Nowy Sącz Nowy Sącz
 • Firma Fortuna Paciorek Iwona

  Nie można odnaleźć strony. Sprawdź czy podałeś prawidłowy adres.Jeżeli tak to strona mogła zostać usunięta, zmieniono jej nazwę lubjest tymczasowo niedostępna. Jeżeli jesteś właścicielem witrynyzaloguj się na konto i sprawdź czy adresy odsyłające do tejpodstrony są poprawne.
  Ul. Wolności 18 Nowy Sącz
 • Omnia Centrum Windykacyjno-Prawne

  Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają jakiekolwiek pytania dotyczące usług świadczonych przez Omnia Centrum Windykacyjno-Prawne prosimy o kontakt mailowy: biuro@omnia-windykacja.pl lub telefoniczny: (0-18) 547 67 25. 
  ul. Szwedzka 4 Nowy Sącz Nowy Sącz
 • Krzak Maria Kancelaria radcy prawnego

  Specjalizuję się w obszarach:-         postępowania administracyjnego-         prawapracy, w tym również w zakresie pragmatyksłużbowych pracowników administracji publicznej oraz żołnierzyzawodowych-         ubezpieczeń społecznych - w szczególnościdotyczących świadczeń chorobowych, macierzyńskich i opiekuńczychoraz ustalania prawa do emerytury lub renty z tytułu niezdolnoścido pracyOferuję także pomoc prawną i zastępstwo procesowew:-          sprawach ze stosunków cywilnych,-          sprawach spadkowych,-          sprawach małżeńskich i rodzinnych,-          sprawach gospodarczych-           sprawach związanych zprawem spółdzielczym i lokalowym-           sprawachadministracyjnychPonadto, oferuję sporządzanie:-          opinii prawnych-          pism przygotowawczych i…
  Al. Ujazdowskie 2 Nowy Sącz
 • Banach Zofia Kancelaria radcy prawnego

  Witamy na stronie internetowej Kancelarii Radcy Prawnego mgr ZofiiBanach.Znajdą tu Państwo informacje o rodzajach i zakresieświadczonych usług prawniczych, formach współpracy oraz stosowanychcenach a także krótką notę o założycielu.Zapraszamy!
  Ul. Targowa 11 Nowy Sącz
 • Kancelaria Adwokacka s.c. Adwokaci Agnieszka Miłkowska-Lewczak, Marcin Lewczak

  Kancelaria Kancelaria świadczy usługi prawne dla klientówindywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Współpracujemy z adwokatami, radcami prawnymi i notariuszami, atakże architektami i geodetami z terenu Nowego Sącza i innychregionów kraju. Spotkania i świadczenie pomocy prawnej organizujemyzarówno w kancelarii jak i poza jej siedzibą,w zależności od umowy z Klientem.Solidność, fachowość,skuteczność i uczciwe podejście do Klienta są dla nas wartościamipriorytetowymi. Mówimy w języku angielskim i rosyjskim.
  Hoffmanowej 1 Nowy Sącz
Sprawdź jakie kody pocztowe są w Nowy Sącz